PP Slovenská Partička sk

Slovenská Partička sk

Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste zkrátka nevěděli, co si počít, kdy vám každé slovo připadalo zbytečné a hloupé a vy jste prostě nevěděli, jak z této šlamastiky ven? A co takhle zkusit improvizaci?

Reklama

Nezůstaňte jen v základech, zařaďte na vyšší obrátky a doveďte svou improvizaci na maximální možné hodnoty. A pokud náhodou nevíte, jak na to, zkuste sledovat oblíbený pořad Partička. Tu můžete shlédnout nejen na naší televizi Prima, ale také na slovenské Markíze, kde se objevuje už podstatně déle, než právě u nás.

Pokud budete sledovat Partičku.sk online na TV Markíza, můžete se těšit na dokonalou televizní show plnou zábavy a smíchu, kde nic není předem nemožné. A co se takové zdá být, tak vězte, že není. Soutěžící si totiž poradí s každou hrou a vždy pro vás vymyslí něco, co rozhodně čekat nebudete.

Slovenská Partička online na Youtube i na Markíza.sk

V každém díle slovenské Partičky můžete sledovat několik her, při které vás budou soutěžící neskutečně svými improvizačními schopnostmi bavit. Herci jako Lukáš Latinák, Róbert Jakab, Marián Miezga, Roman Pomajgo či Petra Polnišová předvádí své umění, aby vás pobavili a zároveň vždy vymysleli to nejlepší. O tom se můžete přesvědčit sami, pokud budete slovenskou partičku aneb Partičku sk sledovat online na YouTube či na na Voyo Markíza.

Reklama

Podobné komedie

Kambek nové díly

Okresní přebor díly

Facebook Partičky

Hlavní strana

PrimaPartička.cz

Partička v Divadle

Partička vystoupení 2016

Duben 2016
Květen 2016
Červen 2016

Září 2016

Říjen 2016
Listopad 2016
Prosinec 2016

Další informace

Slovenská Partička sk

Partička epizody