Partička na vzduchu: Vystoupení 2016

Jejich revírem je jeviště, jejich tempo je komické, jejich nepřítelem není nikdo. Zato mají spousty fanoušků. A jejich pořadem je Partička, tedy dokonalá a nesmírně oblíbená improvizační show televize Prima, kde slovo nemožné či nesplnitelné účinkující neznají.

Reklama

Pokud patříte mezi fanoušky Partičky, můžete počínaní vašich hrdinů sledovat na televizních obrazovkách Primy či online ve videoarchivu iprima.cz. Existuje však ještě jedna možnost, jak dokonalou improvizaci sledovat. A to na vlastní oči.

Představení v rámci Partička na vzduchu Tour v roce 2016

Kdysi jste se museli vypravit, se zakoupenými lístky, na televizní natáčení Partičky do Prahy či na zámek Konopiště, ale dnes už dělá tahle povedená partička Tour po celé republice. A i v letech 2015 a 2016 se můžete těšit na takzvanou Partičku na vzduchu, díky které můžete počínání aktérů sledovat na živo.

Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek (Jarda z Ohnivého kuřete) a jeho věrný parťák Richard Genzer, to jsou čtyři hlavní představitelé Partičky, které nyní máte možnost sledovat na vlastní oči. Stačí si jen přes internet či v kamenných pobočkách zakoupit vstupenky na Partičku a pak ji sledovat živě.

A co vstupenky?

Pokud se ptáte na cenu, tak vstupenky jsou obvykle k dostání v cenové hladině okolo 400-500 korun českých. Což je cena za více než hodinu zábavy, která začíná většinou okolo 17:30 (podvečerní představení) či spíše ve 20:00 (večerní představení). Pokud budete mít opravdovou kliku, tak si čas budete moci vybrat, protože v některých městech vystupují chlapci z Partičky hned ve dvou představeních za sebou.

A kde, že se k lístkům na Partičku dostanete? O prodej i předprodej vstupenek se stará síť Ticketsream. "Normální" vystoupení se pak odehrává pod vedením moderátora Daniela Dangla v pražském divadle La Fabrika - a v případě Partičky na vzduchu třeba v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Pardubicích nebo třeba ve vašem městském divadle. A že se máte nač těšit. Uvidíte totiž celé, nezkrácené scénky a exploze výbuchů smíchu přímo před vašima očima.

Seznam vystoupení v roce 2016:

Duben 2016

Květen 2016

Červen 2016

Čevenec a Srpen jsou prázdninové měsíce a i naši hrdinové si musí občas odpočinout, třeba na pořádné dovolené. Na podzim se k vám ale tahle zábávná divadelní Tour plná improvizace zase vrátí.

Září 2016

Říjen 2016

Listopad 2016

Prosinec 2016

Reklama

Podobné komedie

Kambek nové díly

Okresní přebor díly

Facebook Partičky

Hlavní strana

PrimaPartička.cz

Partička v Divadle

Partička vystoupení 2016

Duben 2016
Květen 2016
Červen 2016

Září 2016

Říjen 2016
Listopad 2016
Prosinec 2016

Další informace

Slovenská Partička sk

Partička epizody